Nasza szkoła gospodarzem Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
8 grudnia 2025 roku w Szkole Podstawowej w Pawlikowicach odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem wydarzenia była pani Iwona Turczyńska nauczycielka wychowania fizycznego naszej szkoły.Turniej uroczyście otworzyła Pani Dyrektor, witając wszystkich uczestników oraz życząc im powodzenia oraz sportowej rywalizacji w duchu fair play.W rozgrywkach wzięły udział szkoły z Pawlikowic, Bychlewa, Piątkowiska oraz Petrykóz. Łącznie w turnieju uczestniczyło 96 uczniów, którzy zaprezentowali wysoki poziom gry oraz duże zaangażowanie.Reprezentacja naszej szkoły z Pawlikowic zajęła bardzo dobre 2. miejsce, co jest dużym osiągnięciem i powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.Dzięki wsparciu Gminy Pabianice trzy najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały nagrody w postaci piłek. Gmina zapewniła również transport dla szkół biorących udział w turnieju.Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami przygotowanymi przez organizatora, a uczestnicy otrzymali także drobny poczęstunek w postaci słodkości.Reprezentanci naszej szkoły (Pawlikowice):Dziewczęta: Nela Madalińska, Maja Augustyniak, Amelia Krzychala,Julia Otrębska, Natalia Pacuszka, Nikola Mastalerz, Blanka Wójcik, Magdalena Lewera, Amelia Ozór, Anna Duszyńska.Chłopcy: Jakub Sziktanc, Dominik Turczyński, Kacper Antoniewski, Wojciech Pasiak, Yehor Yereshchenko, Maciej Siewiaszczyk, Bartosz Jarmakowski, Oskar Kołodziejczyk, Jakub Wojtas, Maksymilian Tosik, Maksymilian Kowalski, Kamil KrawczykDziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy sportowej postawy!










