Kiermasz wielkanocny
Jak co roku w szkole przed Świętami Wielkanocnymi odbył się w naszej szkole „Kiermasz wielkanocny”. Można było zaopatrzyć się w ręcznie robione ozdoby (pisanki, stroiki, palemki, obrazy).Dodatkowo Rada Rodziców wsparła nas pysznymi wypiekami. Przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli produkty wsparły nasz Samorząd uczniowski oraz Radę Rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się promowania tej tradycji.







