Dary dla szpitali
Zbiórka darów dla dzieci ze szpitali odbyła się we współpracy z Fundacją „Mama Marzenie”. W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy dołączyła do akcji. Udało się zebrać naprawdę dużą ilość materiałów. Podczas wizyt w szpitalach przedstawiciele fundacji planują wręczyć małym pacjentom nowe pluszaki, gry oraz artykuły szkolne – drobiazgi, które wywołają uśmiech i choć na chwilę pozwolą zapomnieć o szpitalnej codzienności.
W tym roku, odwiedzą trzy łódzkie szpitale z oddziałami dziecięcymi:
- Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
- Szpital Pediatryczny im. dr J. Korczaka w Łodzi
- Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wszystkie dary. Mamy nadzieję, że za rok również dołączymy do tej wspaniałej inicjatywy.








